Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент: TMM-Ukraine


Відеоролики

Навіщо і хто використовує відеоролики в digital signage
Відеоролики на екранах торгових закладів є важливою складовою digital signage. Торгові заклади використовують відеоролики з метою привертання уваги відвідувачів, інформування про майбутні заходи або акції, збільшення лояльності покупців і зростання продажів.
Рекламодавці записують відеоролики для трансляції на екранах торгових закладів, щоб підвищити впізнанність бренду, прорекламувати свій товар або послугу, а також для інформування клієнтів про новинки або розпродажі.


Відеоролики бувають декількох типів:

«Іміджевий відеоролик» – відображає найвигідніші і виняткові сторони товару або послуги для підвищення лояльності споживачів і формування позитивного образу бренду компанії.

«Проморолик» – презентація вашої компанії, продукції або товару. Промовідео дуже емоційні і дієві, вони створюються у формі ігрового кіно, завдяки чому мають сильний вплив на людей. Грамотний і якісний проморолик — це яскраве і динамічне відео, яке притягне увагу великої кількості людей.

«Інфографіка» – ролик, ціль якого розповісти, чим займається ваша компанія, показати історію вашої компанії, ознайомити з роботою вашого сайту, додатка або послуги і багато чого іншого, що допоможе бізнесу розвиватися.

«Відеозвіт» – це результат відеозйомки певного заходу, ціль якого нагадати його основні моменти та зміст. Такий ролик може також виступати в якості піару вашої компанії.