Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент: TMM-Ukraine

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення TMMSMARTSOFT було розроблено професійними програмістами для реалізації музично-інформаційного оформлення в торгівельних центрах, магазинах, ресторанах, автозаправних станціях та в інших комерційних об'єктах. TMMSMARTSOFT працює за допомогою глобальної хмарної інфраструктури, що дозволяє керувати ефіром віддалено з будь-якої точки планети.
Завдяки нашому програмному забезпеченню можна в будь-який момент редагувати медіапрограму в ефірі. Простий і багатофункціональний інтерфейс TMMSMARTSOFT дозволяє без труднощів виконувати заміну, видалення, додавання чи редагування музичного та інформаційного контенту. Також є можливість встановлювати різний рівень гучності, що допомагає серед загального ефіру виділити інформаційний контент і тим самим привернути увагу до важливої ​​інформації.
Завдяки системі логування можна отримати детальний звіт про трансляцію як музичного, так і інформаційного контенту.
Головною перевагою нашого програмного забезпечення є те, що TMMSMARTSOFT - кросплатформний софт що може працювати практично на всіх видах ПК, як на операційній системі Windows, так і Лінукс. Програмне забезпечення працює в фоновому режимі і не заважає виконанню інших завдань на комп'ютері.

Чому саме TMMSMARTSOFT:
Можливість встановлення на будь-який робочий ПК, не заважаючи роботі іншим програмам;
Створення власного внутрішнього радіо в ефірі з використанням індивідуальних музичних підбірок та іміджевих роликів;
Додаковий дохід від трансяціі рекламних роликів;
Віддалене керування ефіром з будь-якого куточку світу, де є Інтернет;
Формування звітів та ефірних довідок про трансляцію музичних треків чи рекламних роликів;
Гнучкість у використанні;
Сучасний та простий інтефейс.